Podróże
to 
nasza pasja!
Każda podróż  zaczyna się od
pierwszego kroku

button

Oferta

 •  

  Przedstawiamy pomysły na ciekawe wycieczki i wyjazdy grupowe. Można je do woli modyfikować i wybierać to, co wzbudzi Państwa zainteresowanie. 

   

  Możemy zorganizować wycieczki: długie i krótkie, autokarowe, kolejowe lub samolotowe, zimowe lub letnie, piesze, przygodowe, żeglarskie, jeździeckie, narciarskie, kajakowe, wspinaczkowe, wycieczki przyrodnicze (gdzie będziemy obserwować i poznawać rośliny, zwierzęta, formy geologiczne, obszary wodne), krajoznawcze (wyjazdy, których głównym motywem jest chęć zwiedzania obiektów, miejscowości, regionów), kulturowe (miejsca, w których znajdują się walory ważne ze względów kulturowych, artystycznych, historycznych), etniczne (mające na celu poznanie grup społecznych odmiennych kulturowo), kulinarne, lingwistyczne (z nauką języka obcego) i wiele wiele innych.

   

  A wszystko to zapewniamy razem z doskonałą i bezpieczną atmosferą wśród uczniów. Chcemy, by dzięki uczestnictwu w naszych wyjazdach, każdy poznał kolejny kawałeczek świata, zobaczył piękne miejsca, ale i odkrył inną kulturę, smaki, a przede wszystkim siebie. Wspomnienia, które zostaną już na zawsze w naszych pamięciach będą przecież „motorem” do dalszych działań, do podejmowanych decyzji, do wyznaczania celów i kolejnych marzeń...

   

   

  Jeśli macie Państwo pomysł na zorganizowanie własnej wyprawy, to będziemy służyć wiedzą, doświadczeniem i pomocą w realizacji. 

  Organizacja wyjazdów to dla nas oprócz odpowiedzialności także wielka satysfakcja. 

   

  Nie ma nic lepszego, co potwierdza jakość naszych usług, niż stali i zadowoleni klienci, dzięki którym możemy poszczycić się wieloma pozytywnymi referencjami. 

   

  To co nas wyróżnia na tle innych firm przewozowych to własna luksusowa flota autokarowa. Wszystkie autokary zaopatrzone są w klimatyzację, wygodne rozkładane-rozsuwane siedzenia, wc, barek, dvd. Posiadają obszerne luki bagażowe. Ich standardy z pewnością zapewnią Państwu komfortową podróż.

   

  Stwórzcie Państwo zarys swojego wyjazdu, a my już zajmiemy się resztą....

   

 • tel. (+48) 888736232

 • email: biuro@smakpodrozy.com.pl

 • Wycieczki szkolne

 • Wyjazdy grupowe-dorośli

Zapraszamy również na Jarmarki Bożonarodzeniowe w 2016r.!

Poleć nas swoim znajomym   facebook

Zobacz także