Podróże
to 
nasza pasja!
Każda podróż  zaczyna się od
pierwszego kroku

button

Wycieczki szkolne

W tej kategorii przedstawiamy najciekawsze wycieczki i wyjazdy szkolne. Można je dowolnie modyfikować i wybierać to, co wzbudzi Państwa zainteresowanie.

Jeśli macie Państwo pomysł, na zorganizowanie własnej wyprawy, to służymy wiedzą, doświadczeniem i pomocą w jej realizacji. 

Organizacja wyjazdów to dla nas oprócz odpowiedzialności, także wielka satysfakcja. Nie ma nic lepszego, co potwierdza jakość naszych usług, niż stali i zadowleni Klienci, dzięki którym możemy poszczycić się wieloma pozytywnymi referencjami.

Stwórzcie Państwo zarys swojego wyjazdu, a my już zajmiemy się resztą..

Nasze propozycje:

Warszawa

W programie min. Centrum Nauki Kopernik – wystawy stałe, Muzeum Ewolucji - "FASCYNUJĄCY ŚWIAT PAJĄKÓW I SKORPIONÓW"
 
 

Kazimierz Dolny nad Wisłą

W programie min. zwiedzanie miasta z przewodnikiem, piesza wycieczka na Górę Trzech Krzyży, spacer Wąwozem Korzeniowym, Muzeum Przyrodnicze, przeprawa statkiem do Janowca, Muzeum Czartoryskich, Park Zdrojowy, Park Linowy "Kaziemierz", Muzeum Stefana Żeromskiego, Muzeum Jana Kochanowskiego.

 

Góry Opawskie

W programie min.: ścieżka edukacyjna "Doliną Bystrego na Kopę Biskupią" + ognisko z kiełbaskami, Park Linowy, Zamek w Mosznej – zwiedzanie wnętrz i spacer po parku.

 

Karpacz i Szklarska Poręba

W programie min. Muzeum Zabawek, Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębieskim, całoroczne lodowisko, Park linowy, Tor saneczkowy Kolorowa, Muzeum Energetyki, Muzeum Mineralogiczne, Muzeum Ziemii, Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarski, Wyciąg krzesełkowy na Szrenicę, Śnieżne Kotły.

 

Beskidy, Wisła

W programie min. Tychy - Fabryka Samochodów Małolitrażowych Auto Fiat Poland (zwiedzanie hal montażowych z pracownikami, zapoznanie z procesem produkcji – koniecznie z listą uczestników i ubezpieczeniem grupy), Browar w Tychach – zwiedzanie (dla osób, które ukończyły 18 lat), spacer do skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle- Malince, Galeria Trofeów Sportowych Adama Małysza, zwiedzanie Cieszyna oraz gra miejska z niespodziankami :-), Teatr, Studnia Trzech Braci, Wzgórze Zamkowe, Cieszyńska "Wenecja".

 

Zakopane

W programie min. spacer ulicą Kościeliska (XIX zabudowa), "Stary Kościółek" i Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, Kościół Najświętrzej Rodziny na Krupówkach, Muzeum Tatrzańskie,  Kaplica na Jaszczurówce, wjazd na Gubałówkę kolejką linowo-terenową i zjazd kolejką linową na Polanie Szymoszkowej :),  Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego,  Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza, Muzeum Stylu Zakopiańskiego w chałupie Gąsieniców Sobczaków, Muzeum Stylu Zakopiańskiego im.Stanisława Witkiewicza w willi Koliba, Galeria Władysława Hasiora,  Muzeum Kornela Makuszyńskiego.

 

Wycieczka do Londynu

W programie min. Frafalgar Square z kolumną admirała Nelsona, Opactwo Westminsterskie – miejsce mi.in. koronacji i ślubów królewskich, Katedra Św.Pawła – posiadająca kopułę, drugą co do wielkości na świecie, Kensington Palace – rezydencja panujących monarchów, w przeszłości Diany, dziś zamieszkana przez księcia Wiliama i księżnę Kate, Pałac Buckingham, Tower od London – średniowieczna twierdza wraz ze Skarbcem Królewskim, w którym znajdziemy np. największy brylant świata :), Tower Bridge – słynny most zwodzony, rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie, ogrody botaniczne Kew Garden, spacer po Soho i Chinatown, czas na zakupy na Oxford Street – najsłynniejsza ulica handlowa, gabinet figur woskowych – Madame Tussaud – z najsłynniejszymi postaciami kina, muzyki czy sportu , London Eye – najwyższe na świecie koło obserwacyjne - 135metrów wysokości, Tropical Isnald.

 

Praga- Wiedeń- Kras Morawski

W programie min. zwiedzanie: Hradczany, Zamek Praski: dziedziniec reprezentacyjny, Katedra Św. Wita, Stary Pałac Królewski, Bazylika Św. Jerzego, Złota Uliczka, spacer uliczkami dzielnicy ambasad i pałaców, rejs statkiem po Wełtawie z przepiękną panoramą na miasto, Katedra Św. Szczepana - która jest symbolem Wiednia i najważniejszą budowlą gotycką w Austrii, Kärntner Straβe; Gmach Opery Wiedeńskiej; Muzeum Historii i Sztuki; Plac Marii Teresy; Muzeum Historii Naturalnej; Hofburg – zimowa rezydencja cesarska; Ulica Graben, Parlament; Ratusz; Uniwersytet i Kościół Wotywny, Morawski Kras - zwiedzanie jednych z najciekawszych jaskiń tego regionu Jaskiń Punkevni, rejs po krasowym jeziorze, dno Jaskini Macochy oraz spacer trasa turystyczną pokazującą piękno przyrodnicze bogatej i kolorowej naciekowej dekoracji jaskiń.

 

Rumunia i Bieszczady

W programie min. spacer po Oradei, zwanej ”Perłą w koronie Habsburgów” -  eleganckim mieście z architekturą z czasów Austro-Węgier, m.in. największa barokowa katedra Rumunii, secesyjny pasaż Pod Czarnym Orłem, średniowieczna cytadela, Pałac Biskupi, ratusz, zwiedzanie gotyckiego zamku Jana Hunyadiego w Hunedoarze, spacer po Sibiu: Stare Miasto z kościołem św. Trójcy, ratuszem; Most Kłamców, monumentalna katedra prawosławna wzniesiona na wzór Hagia Sophia w Konstantynopolu,  zwiedzanie położonego na 200-m. skale zamku Drakuli w Bran, spacer po Braszowie, m.in.: Plac Ratuszowy z ratuszem z 1420 i malowniczymi kamieniczkami, Czarny Kościół  – największy gotycka świątynia Rumunii, średniowieczne bramy Katarzyny i Schei, uliczka Sforii, uważana za najwęższą w Europie (ok. 130 cm szer.),  zwiedzanie kościoła obronnego w Prejmer – największego w pd-wsch. Europie, otoczonego murami o wys. 40 m i grubości do 10 m., wpisanego na Światową Listę UNESCO, zwiedzanie Sighisoary – miejsca urodzenia Draculi :) nazywanej Perłą Siedmiogrodu i Norymbergą Transylwanii. Dzięki architekturze łączy dwie epoki – dolna część urzeka barokowymi kamienicami, górna zaś zachwyca doskonale zachowanym średniowieczny zespołem baszt, kościołów z dominującą piękną gotycką wieżą zegarową. Łącznikiem jest dawny plac targowy, dziś zwany placem Hermanna Obertha (pioniera badań nad rakietami kosmicznymi, który spędził tu dzieciństwo).

I wiele, wiele innych...

 

Wycieczki szkolne

 

 

Wyjazdy grupowe dorośli

 

 

 

 

 

Zadzwoń lub napisz do nas

tel. (+48) 888736232

email: biuro@smakpodrozy.com.pl